OSTATNÉ

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Nové klávesnice na ostatné notebooky – eMachines, MSI, Packard Bell, Samsung atď. Klávesnica na notebook je základné vstupné zariadenie v notebookoch a preto je to zvyčajne aj jeden z najopotrebovanejších dielov. Klávesnica na notebook sa môže líšiť napr. rozložením kláves, typom konektora, layoutom a pod.

Ako postupovať pri výbere správnej klávesnice na notebook?
sipka-zelena Určenie typového označenia notebooku – pri výbere správnej klávesnice na notebooky začneme určením typového označenia notebooku. Väčšinou ho nájdeme na bielom štítku zo spodnej strany notebooku. Ak tam nie je, tak môže byť umiestnené aj na štítku pod batériou.
sipka-zelena Vyhľadávame klávesnicu na notebook  – po určení typového označenia začneme s vyhľadávaním klávesnice. Vyhľadávanie je vo vrchnej časti stránky.
sipka-zelena Vizuálna kontrola klávesnice na notebook – po vyhľadaní klávesnice do notebooku, skontrolujeme vizuálne našu klávesnicu s produktovou fotografiou. Najdôležitejšie je, aby sedel tvar konektora. Viac informácií o výbere správnej klávesnice nájdete na tomto mieste: Kupujeme novú klávesnicu do notebooku

Nie je na sklade