Ostatné

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Nové náhradné nabíjačky (napájacie AC adaptéry) k ostatným notebookom (napr. Apple, Packard Bell, Samsung, Sony atď.) Nabíjačka na notebook je určená na napájanie notebooku a zároveň na dobíjanie jeho batérie. Nabíjačky (resp. sieťové adaptéry) na notebook sa medzi sebou líšia konektorom a parametrami.

Konektor AC adaptéra, nabíjačky na notebook
Konektor AC adaptéra, nabíjačky na notebook

Ako postupovať pri výbere správnej nabíjačky na notebook?
sipka-zelena Diameter konektora – zistíme vonkajší a vnútorný diameter konektora na nabíjačke. V popise produktu je uvádzaný v mm.
sipka-zelena Zistíme výstup (output) zo štítku pôvodnej nabíjačky / adaptéra notebooku – napätie (V) musí byt totožné. Elektrický prúd (A) môže byť na novej nabíjačke rovnaký alebo vyšší. Výkon (W) musí byť na novej nabíjačke rovnaký alebo vyšší. Výkon (W) je násobok napätia a prúdu. Na niektorých nabíjačkach na notebooky nie je uvádzaný.
sipka-zelena Typ sieťového kábla – sieťový (napájací) kábel je kábel, ktorý ide z el. zásuvky do adaptéra na notebooku. Rozlišujeme 3 druhy napájacích káblov – 3-pinový (štandardný kábel  s uzemnením), 2-pinový (bez uzemnenia, väčšinou používaný na menej kvalitných nabíjačkách) a nabíjačky bez sieťového kábla. Posledný typ je používaný väčšinou na notebookoch  s nižším výkonom. Adaptér sa pripája priamo do el. siete. Každá nabíjačka na notebook v našej ponuke je na štandardný 3-pinový napájací kábel.

13,99 16,99 
13,99 31,99 
13,99 16,99 
13,99 15,99 
14,99 16,99