DELL

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Nové Dell pánty na notebook Inspiron, Latitude, Vostro atď. Pánty Dell slúžia na otváranie notebooku. Dlhodobým používaním sa môžu pánty zlomiť. Pri poškodení pántov v notebooku Dell odporúčame pánty bezodkladne vymeniť, lebo môžu poškodiť šasi (plasty) a oprava bude niekoľkonásobne drahšia a komplikovanejšia.

Ako postupovať pri výbere pántov do notebooku Dell?
sipka-zelena Preverenie poškodenia pántov v noteboku Dell – pred objednaním pántov je potrebné určiť, či sú zlomené pánty alebo sú poškodené šasi (plasty) notebooku. Niekedy sa stáva, že pánty sa vytrhnú zo šasi a na prvý pohľad to vyzerá, že sú zlomené, no po rozobraní zistíme, že poškodené sú šasi (plasty).
sipka-zelena Určenie typového označenia noteboku Dell – pri výbere správnych pántov na notebook Dell začneme určením typového označenia notebooku. Väčšinou ho nájdeme na bielom štítku zo spodnej strany notebooku. Ak tam nie je, tak môže byť umiestnené aj na štítku pod batériou.
sipka-zelena Hľadáme Dell pánty na notebook – po určení typového označenia notebooku Dell začneme s vyhľadávaním pántov. Vyhľadávanie je vo vrchnej časti stránky.
sipka-zelena Vizuálna kontrola pántov na notebooky Dell – skontrolujeme vizuálne naše pánty s produktovou fotografiou. Dôležité je, aby nám sedeli uchytenia pre skrutky.

Náš tip: Vždy meníme oba pánty (aj keď je zlomený iba jeden). Notebook otvárame v strede (nad webkamerou), aby sme pánty opotrebovávali rovnomerne.